Ehram Moda Giyim

%100 Doğal Yün Ehram Kuşak (Korse)

Erzurum’da koyunlardan elde edilen %100 doğal yünlerden üretilen ehram kuşak, sıcaklığı düzenleyici özelliği ile sağlıklı bir üründür. Özellikle bel rahatsızlığı yaşayanlar tarafından aranan bir üründür. Bünyesinde doğal olarak keratin isimli bir protein bulundurmaktadır. Bu protein, ehram kuşağın çevresel şartlara karşı bariyer görevi görmesini sağlar. Yani; yün, sıcağa, soğuğa, rüzgara ve güneşe karşı koruyucudur. Yün lifleri; soğuk, nemli iklimlerde dış mekanlarda hareket ederken sıcaklık, ılık ve nemli iklimlerde soğutma gibi avantajlar sağlayabilmektedir. Nemi absorbe etme özelliği çok fazla olduğundan son kullanıcıda vücut ile olan etkileşimi oldukça iyidir.
Tedarik Süresi: 25 gün
1.300,00 ₺

Ürün Açıklaması

Ehram kuşak, %100 doğal el dokuması ehram kullanılarak üretilmektedir.

Doğal yünün vücuda faydaları

1-Yünün içerisinde sağlığımızı olumsuz etkileyebilecek herhangi bir toksin bulunmamaktadır. Hiçbir kimyasal bileşen içermeyen doğal yün, hiçbir şekilde alerji yapmamaktadır. 

2-Ehram kuşak sıcaklığı düzenleyici bir özelliğe sahiptir.

3-İçerisinde bulunan lanolin doğal bir antibakteriyeldir. Bizi dışarıdan gelebilecek zararlı bakteri, küf, mantar gibi şeylerden korur.

4-Yün, bünyesinde doğal olarak keratin isimli bir protein bulundurmaktadır. Bu protein, onun çevresel şartlara karşı bariyer görevi görmesini sağlar. Yani; yün, sıcağa, soğuğa, rüzgâra ve güneşe karşı koruyucudur. 

Bu ürün için henüz bir yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.