Erzurum'un en kapsamlı şehir rehber sitesi Erzurum'un tarihi zenginliğinden gelen kültürel birikimini sizlere sunmak için bu mağazayı oluşturduk.  Amacımız şehrin seçkin kültür ve sanat eserlerini  sizlere ulaştırmak. 

Ücretsiz Üyelik

Erzurum Portalı Mağazamıza hoş geldiniz. Erzurum Portalı üyeliğiniz var ise üyeliğiniz mağazamızda da geçerlidir. Henüz üye olmadıysanız sipariş vermek, kampanyalardan yararlanmak için üye olmanızı öneririz.  Dilerseniz üye olmadan da alışveriş imkanı sunmaktayız.

Satıcı Üyeliği

Erzurum Portalı mağazasında seçkin firmalar kendi ürünlerini pazarlayabilmektedir. Satıcı üyeliği elde etmek için Satıcı Başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvurusu onaylanan firmalar Erzurum Portalı mağazasında sınırsız ürün sergileyip pazarlayabilirler. Satıcı üyeliği için daha detaylı bilgi için Satıcı Rehberi'ne ve Kullanıcı Sözleşmesi'ne bakmanızı öneririz.

Erzurum Portalı mağazası alıcı ve satıcının güvenliğini garanti altına almak için güvenli alışveriş trafiği oluşturmuştur. Bu trafik sayesinde alışveriş işlemi üç aşamada tamamlanmaktadır.

Birinci Aşama

Sipariş veren müşteri ödeme işlemini tamamlayarak Erzurum Portalı mağazası hesabına, kredi kartıyla veya Havale/EFT ödeme yöntemlerinden biri ile ödeme yapar.

İkinci Aşama

Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra Satıcıya e-posta ve/veya SMS aracılığıyla ödeme bildirimi yapılır ve müşterinin adres bilgileri ve siparişini içeren ekran satıcıya açılır. Satıcı siparişi ürün açıklamasında belirtilen süre içerisinde  kargoya vererek kargo numarasını Satıcı ekranından girerek müşterinin bilgilenmesini sağlar.

Üncü Aşama

Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra Siparişlerim sayfasından ürünü teslim aldığını onaylar. Erzurum Portalı mağazası hesabında bekleyen ürün ödemesini Satıcıya aktarır. Bu sayede Alıcı, parayı satıcıya ödemeden önce ürünü inceleme fırsatı bulur. Satıcı ise ürününü kargoya vermeden önce tahsilatını garanti altına almış olur.

Erzurum Portalı mağazamızda yapılan bütün alışverişler 256 bit şifrelenmiş SSL sertifikası eşliğinde gerçekleşir. Kredi kartı bilgileri kesinlikle sunucularımızda tutmamaktayız. Sipariş verilirken girilen kart bilgilerini bankaya göndererek bankanın onay/red sonucuna göre işlem yaparız. 

Erzurum Portalı mağazamızdaki ürünlerin teslim süreleri ürün özelinde değişmektedir. Bazı ürünlerimiz mevcut stoklardan gönderildiği gibi bazı ürünlerimiz de sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Tedarik süresini ürün detayında belirtmekteyiz. Sipariş verirken ürünün temin şartlarına dikkat etmenizi rica ederiz.

Siparişlerinizle ilgili tüm detayları Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Yine buradan satıcıya direkt mesaj gönderebilir, kargonuzu onaylar, satıcıya yorum yazabilirsiniz. Kargo konusunda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, öncelikle satıcıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Herhangi bir ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak veya ürün hakkında soru sormak için, ürün açıklaması sayfasındaki Satıcıya Sor butonunu kullanarak satıcı doğrudan mesaj gönderebilirsiniz. Satıcımız, mesajınızı en kısa sürede yanıtlayacaktır.

Farklı satıcılardan aldığınız ürünler ayrı paketler halinde gönderilir. 

Kredi Kartı

Erzurum Portalı mağazadan alışveriş çok güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Kredi kartınızla ödemeyi online olarak güvenle yapabilirsiniz. Erzurum Portalı mağaza kredi kartı bilgilerini hiç bir yere kaydetmez ve işlem 256 bit SSL şifreli sayfada gerçekleşir.

Bankamatik (ATM) Kartı ile Ödeme

Siparişinizi bankamatik kartınızla da yapabilirsiniz. Bankamatik kartınızla ödeme yapmak için ödeme sayfasındaki "Kredi kartı" seçeneğini seçiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra ödeme işlemini tamamlayınız. Banka kartınızla ödeme yapabilmeniz için hesabınızda yeterli miktarda bakiyenizin bulunması gerekmektedir.

Havale / Eft ile Ödeme

Erzurum Portalı mağaza Ziraat bankası hesabına havale yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimize ödeme sayfasından havale seçeneği ile siparişinizi oluşturarak ulaşabilirsiniz. Havale ile verilen siparişlerde 3 iş günü içerisinde ödeme yapılması beklenir.

PTT'den Posta Çeki Hesabına Havale

Erzurum Portalı mağazamızdan sipariş verirken havale seçeneğini seçerek sipariş verebilirsiniz. Tüm PTT şubelerinden posta çeki hesabımıza para yatırabilir, PTT kartınız ile PTTmatik'ten de ödeme yapabilirsiniz. Posta çeki hesap bilgilerimize Banka Hesap Numaraları bağlantısından erişebilirsiniz.