Biz Kimiz

Erzurum’un Dijital Mağazası

Erzurum’un yerli üretimini ve üreticileri desteklemek, esnaf ve işletmelerimizi dijitalleştirerek, onları daha çok müşteriye ulaştırmak amacıyla kurulduk.

Erzurum’da ilk olan bu uygulama sayesinde, Türkiye’nin her noktasına Erzurum’da üretilen yöresel ürünleri, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz. Böylece Erzurum ürünlerinin daha ulaşılabilir olmasına, ekonomisinin büyümesine ve istihdamın artmasına önemli katkı sağlıyoruz.

Erzurum Portalı olarak, Erzurum'da 6 yıldır kent rehberi olarak haber, gezi rehberi, yaşam, alışveriş ve şehrimize dair bir çok konuda hizmet veriyoruz. Erzurumlu takipçilerimizden ve yerel esnafımızdan gelen talepler üzerine başlattığımız mağaza çalışmamızı tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Projemiz ile Erzurum'da güvenilir, kaliteli ve kurumsal hizmet veren yerel üretimi, dünyanın her yerine ulaştırıyoruz.

Yerel üretimi destekliyoruz

Tamamen Erzurum’da üretilen el emeği, göz nuru, usta işi; oltu taşı tesbih ve takı ürünleri, Erzurum ehramı ve ehramdan imal edilen giysi ve aksesuarları, bardız dokuma kilimi, Erzurum bakır ve bakır ürünleri ve diğer hediyelik eşya ve ürünleri sayfamızdan satışa sunuyoruz. Erzurum balı, göğermiş peyniri, civil peyniri, tereyağı, pekmez, fasulye, su böreği, hıngel, yaprak sarması, kadayıf dolması ve daha bir çok Erzurum’a ait yöresel gıda ve lezzetleri sizler için en güvenilir üreticilerden satışa sunuyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz…

Değerlerimiz

Dijital ortamdan Erzurum ürünlerine ulaşmak isteyen müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermek için tüm ürünlerimizi özenle seçiyor, süreci titizlikle takip ediyoruz.
İster Erzurum içerisinden ister farklı illerden alışveriş yapan müşterilerimiz için varız. Tüm kararlarımızda önce müşterilerimizi düşünür, en iyi alışveriş deneyimi yaşamaları için çalışırız.
Üreten bir Erzurum için, tüm ilçelerimizde, köylerimizde bin bir emekle üretilen ürünlerin dijital ortamda ulaşılabilir olması için varız.
İşimizi tutkuyla sahiplenen, kaynakları aktif kullanan, sürekli gelişime açık bir ekibiz.